Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10729
Stary 04.12.2018, 11:11
myśle że tak czy siak wiosne dokonczymy w ekstraklasie - chocby nas mieli ciągnąć tam za uszy , po prostu spółce ekstraklasa , finansowo sie nie oplaca teraz zostać na pół sezonu z 15toma drużynami , a tymbardziej C+ który już ma przecież ustalony grafik transmisji , podejrzewam że takie sprawy sa tez zabezpieczone umowami , w koncu okreslone firmy oczekuja w zamian za sponsoring okreslona ilosc ekspozycji w TV , zastanawiam sie nawet czy taka sytuacja nie byla by podstawa do rozwiazania abonenckiej umowy z kablowka (zmiana warunkow w trakcie trwania umowy) , nikt sobie na cos takiego nie pozwoli , wiec w grudniu nie upadniemy na pewno , co innego po rundzie , wtedy to juz nie problem , po prostu spadnie o jedna druzyna mniej , albo awansuje z 1ligi jedna wiecej , jakos to sobie rozkminią

to daje nam pół roku wegetacji i moze jakis cud w tym czasie nastąpi...
Odpowiedz cytując