Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
siedok
Junior Member
Od: 01.2009
Offline
#
10726
04.12.2018, 09:29
Myślicie że wydarzy się coś optymistycznego w tym tygodniu,czy raczej spodziewać się najgorszego. Znaczy i tak się spodziewam najgorszego,natomiast nadzieja nawet ta płonna umiera ostatnia.
siedok
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do siedok
Znajdź inne posty napisane przez siedok