niektórzy z tego forum będą świętować jak Wisła upadnie i takimi zerami nie ma co się przejmować. w każdym razie wierzę, że będzie dobrze i tego się będę trzymał do końca tego roku ( a może już tylko dzisiejszego dnia, bo różnie ćwierkają i nasze kłopoty mogą być znacznie mniejsze

). A tych wszystkich, którym dobro Wisły leży na sercu i mają to cały czas w głowie szanuję, pozdrawiam i zachęcam do mocnego działania na rzecz rozwoju Socios. każdy z nas może być częścią wielkiego projektu, który pomoże Wiśle przywrócić dawny blask.