Wyświetl pojedynczy post
PSYCHOLTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10725
Stary 04.12.2018, 08:00
niektórzy z tego forum będą świętować jak Wisła upadnie i takimi zerami nie ma co się przejmować. w każdym razie wierzę, że będzie dobrze i tego się będę trzymał do końca tego roku ( a może już tylko dzisiejszego dnia, bo różnie ćwierkają i nasze kłopoty mogą być znacznie mniejsze ). A tych wszystkich, którym dobro Wisły leży na sercu i mają to cały czas w głowie szanuję, pozdrawiam i zachęcam do mocnego działania na rzecz rozwoju Socios. każdy z nas może być częścią wielkiego projektu, który pomoże Wiśle przywrócić dawny blask.
Odpowiedz cytując