Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10722
Stary 04.12.2018, 01:57
No_look_Pass napisał(a):Wyświetl post
Przedsiębiorstwo przedsiębiorstwu nierówne. Nie mówimy o FHU Januszex, tylko o spółce akcyjnej. A transparentność nie oznacza tego, że będziesz wiedział z której firmy sprzątaczka dostaje mopa.

Po drugie, proponuję korepetycje z języka polskiego, temat związków frazeologicznych. Ostatni gasi światło to żartobliwe określenie na coś, co się kończy, tyle. A frazeologizmy można przekształcać.
Nie ma to nic wspólnego z ego.

I co widzi każdy? Że rządy Sarapaty doprowadziły nas do ruiny? To co ona jeszcze robi w klubie? Powinna właśnie zmywać z siebie smołę i pierze, a ona udziela wywiadów przez maila i ma kibiców w nosie.

Po prostu gdyby to, o czym piszę, wiedział każdy, dawno by jej w klubie nie było.
Powiedz mi w jakim celu żeś tu wlazł?

Masz raptem 22 posty z czego ostatni przed dzisiejszymi w 2011 roku.

Nie masz co robić, tylko postanowiłeś właśnie w takiej trudnej chwili dla nas kibiców przyleźć tu na forum i siać tutaj ferment, pier.dolić kocopoły o tym co ci sie wydaje za słuszne, co kompletnie jest teraz nieistotne w obecnej sytuacji i denerwować tym ludzi, którzy po nocach ku.rwa nie mogą spać, bo nie wiedzą co się z Wisłą jutro stanie.

WYPIED.... jak ci sie coś nie podoba.

Dobranoc

#WisłaNigdyNieZginie!!!!!!
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując