Wyświetl pojedynczy post
No_look_Pass
Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10710
Stary 03.12.2018, 22:00
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem od kiedy kibicujesz Wiśle, ale Towarzystwo Sportowe to Wisła...
Ponieważ nie zwykle zakładać u ludzi negatywnych cech z góry, to napisze, że dobrze wiesz, o co chodzi.

Przypominam, że sekcja piłkarska o której mówimy to nie jest TS Wisła Kraków, tylko Wisła Kraków SSA.
Odpowiedz cytując