serek.c2 napisał(a):

|
Nie wiem od kiedy kibicujesz Wiśle, ale Towarzystwo Sportowe to Wisła...
|
Ponieważ nie zwykle zakładać u ludzi negatywnych cech z góry, to napisze, że dobrze wiesz, o co chodzi.
Przypominam, że sekcja piłkarska o której mówimy to nie jest TS Wisła Kraków, tylko Wisła Kraków SSA.