Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10706
Stary 03.12.2018, 21:32
No_look_Pass napisał(a):Wyświetl post
Ale dopóki TS o czymkolwiek decyduje, moje pieniądze do Wisły nie trafią.
Nie wiem od kiedy kibicujesz Wiśle, ale Towarzystwo Sportowe to Wisła... I nie uogólniaj, bo w TS nadal jest mnóstwo ludzi z Białą Gwiazdą w sercu.
Odpowiedz cytując