|
Wtrąciłbym się do dyskusji, gdyż w sumie ją zacząłem, ale nawet nie chce mi się czytać co pisze typowy pracownik-robotnik-janusz, który bluzga na pracodawce, jest zazdrosny i cieszy się z jego nieszczęść .. Nie ma sensu z takimi ludźmi dyskutować, nie są warci funta kłaków, a jak chcesz coś udowodnić to nie udowadniaj mnie tylko sobie - więc szoruj zakładaj biznes i daj przykład jak powinno się zatrudniać lol
|