orzeu napisał(a):

popatrzcie w terminarz to bedzie wiedziec czemu w mediach pojawily sie informacje o zainteresowaniu Imazem ze strony Lecha oraz Sadlokiem i Wojtkowskim ze strony Jagielloni.
Moze kupia, moze nie. W kazdym razie taki pilkarz juz dostaje sygnal "graj z nami na 50%, a najlepiej to sie wykartkuj"
|
Powiem tak. Chciałbym wierzyć w taki profesjonalizm naszych obecnych graczy jak prezentował Tomek Cywka w maju 2018.
Powiem więcej, nie wierzę w odpuszczanie spotkań w taki sposób jak niektórzy im "zarzucają ". Natomiast to że cała sytuacja wpływa na ich psychikę to oczywiste. Trafili do wielkiego klubu, z fantastycznymi kibicami tylko bez pieniędzy i chaotycznym zarządzaniem .