AYALA napisał(a):

|
miałem na myśli zawodników, którzy ukończyli gre w CLJ plus 3-4 graczy doświadczonych( z 2-3 ligi).
|
czyli kogo? nie wiem kto ukończył CLJ i sie nadaje do gry chociażby w 5 lidze.
Napisałeś ze tymi zawodnikami można raczej wygrać lige, wiec prosze napisz dokładnie o kogo chodzi, bo na jakiejś podstawie musiałeś to stwierdzić