Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10682
Stary 03.12.2018, 00:21
Rience napisał(a):Wyświetl post
Zamarzyły się puchary a dokładniej liga mistrzów również Cupiałowi, i podejrzewam że wszystkim kibicom również się marzyły, i dlaczego twierdzisz że posypało się przez to że obecnemu zarządowi zamarzyły się puchary, a nawet jeśli to co w tym złego? Skąd wiesz że kasa by się nie znalazła na puchary gdyby nie majowe wydarzenia? tak ciężko połączyć pewne fakty? Że zatrzymania i list gończy za Miśkiem w maju a nie długo później problemy finansowe i Sarapata jak dziecko we mgle razem z Dukatem gdzie oboje zaczeli się skupiać na idiotycznych wywiadach wybielających siebie po reportażu i odcinających się od "kiboli" i przy okazji pogrążaniu jeszcze bardziej klubu, zamiast skupić się na klubie i zawodnikach ? Miłość taka była że przez 2 lata rządzenia Towarzystwa Sportowego wszystko było dobrze, żaden zawodnik nie narzekał, kończyliśmy tabele w pierwszej ósemce, atmosfera w klubie też chyba była niezła, nikt się nie skarżył, bo media zaraz by podjęły temat,kasa była na wypłaty, na wynajem stadionu, skąd? Nie interesuje mnie skąd. Przyszedł maj, zabrakło tych kiboli, i wszystko jebło nagle z dnia na dzień.
Cupiał miał na to pieniądze. TS nie.
Pisanie, że znalazły by się pieniądze, gdy zarząd nie płacił miastu, bo brakowało kasy jest na prawdę niepojęte. W maju to co najwyżej szambo wybiło. Ale ktoś podjął konkretne decyzje mające skutki finansowe dużo wcześniej. W tym 3 trenerów, 30 osobowa kadra, niepłacenie miastu i pewnie jeszcze coś wyjdzie.
Statystyki Wisły na wykresach: https://canva.link/yvdnxcdu2c27ql1

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując