@
filipowski
Odejść za darmo to pół biedy, gorzej że trzeba by im przy okazji wypłacić pieniądze do końca kontraktu. W przypadku takiego Wojtkowskiego to 1,5 roku a niektórych i dłużej.
Andrzej Iwan w wielu kwestiach fantazjuje i nie pierwszy raz palnął jakieś głupstwo.