Wyświetl pojedynczy post
TSWojtas
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2005
Skąd: NBZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 02.12.2018, 17:52
Widzę że na forum trwa walka klas a sprawa jest prosta: Pracodawca i pracownik zawierają umowę o pracę i pracodawca ma obowiązek płacić określoną kwotę o danym czasie a pracownik uczciwie i rzetelnie pracować. Jeśli komuś z tej dwójki się nie podoba może wypowiedzieć umowę i po sprawie. PIS w kwestii dowalania przedsiębiorcom nie wypada najgorzej w porównaniu do POprzedników... Oczywiście każdy chce aby podatki były niskie i proste ale to z POPISową władzą nie będzie możliwe.

Pozdrawiam


aleksander buksa - prostytutka bez Honoru
Odpowiedz cytując