|
Widzę że na forum trwa walka klas a sprawa jest prosta: Pracodawca i pracownik zawierają umowę o pracę i pracodawca ma obowiązek płacić określoną kwotę o danym czasie a pracownik uczciwie i rzetelnie pracować. Jeśli komuś z tej dwójki się nie podoba może wypowiedzieć umowę i po sprawie. PIS w kwestii dowalania przedsiębiorcom nie wypada najgorzej w porównaniu do POprzedników... Oczywiście każdy chce aby podatki były niskie i proste ale to z POPISową władzą nie będzie możliwe.
Pozdrawiam
aleksander buksa - prostytutka bez Honoru
|