|
jesli juz tak sie buntuja - to szkoda ze nie przedstawili sprawy jasno - do Legnicy pojechalby autobus juniorow i chlopaki by sobie chociaz zaliczyli wystep w ekstraklasie - przynajmniej by sie starali a nie odstawili takiej szopki , wczoraj tych gwiazdorow zniszczyl zespol ktoregio klepie w tej lidze kazdy , co chcieli pokazac tym wyjazdem to naprawde niewiem
|