Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10667
Stary 02.12.2018, 17:28
jesli juz tak sie buntuja - to szkoda ze nie przedstawili sprawy jasno - do Legnicy pojechalby autobus juniorow i chlopaki by sobie chociaz zaliczyli wystep w ekstraklasie - przynajmniej by sie starali a nie odstawili takiej szopki , wczoraj tych gwiazdorow zniszczyl zespol ktoregio klepie w tej lidze kazdy , co chcieli pokazac tym wyjazdem to naprawde niewiem
Odpowiedz cytując