Wyświetl pojedynczy post
krakus76_
Banita
 
Od: 09.2018
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10666
Stary 02.12.2018, 16:54
To może jeszcze raz napiszę. I czytajcie ze zrozumieniem.

Podobno WSZYSCY zawodnicy mieli się wstrzymać do końca roku z nerwowymi ruchami. Inni jakoś nie złożyli wezwań do zapłaty zgodnie z zawartą umową (taka była podobno niepisana umowa między zawodnikami). Pytanie dlaczego .... I jak się teraz czują inni zawodnicy (!!!).

Może część osób zapomniała jak psioczyli na zachowanie Carlitosa ? To ewidentny krok żeby odejść (za darmo albo za jakieś drobne) do innego klubu z którym są już dogadani. A podobno tak Wam zależy na dobru klubu. Coś tu się nie zgadza chyba. Popieracie rozkradanie Wisły przez inne kluby ?

Przemyślcie na spokojnie i życzę miłej reszty niedzieli
Ostatnio edytowane przez krakus76_ : 02.12.2018 o godz. 17:00.
Odpowiedz cytując