|
Jeszcze jedno bym rozważył. W jakim celu Ajwen rozdmu...... całą sprawę. W weszło ciągle mówi, m. in. wczoraj o tym że jego kolega/przyjaciel, a wiadomo że chodzi o Kwietnia pożyczył Wiśle już 3 mln zł i liczy się z tym że tej kasy już nie odzyska. Myślę, że cały czas toczy się gra o ten klub. Nie rozumiem tylko dlaczego, przecież TS nie ma prawa stawiać żadnych warunków, odda klub z pocałowaniem ręki. Po co więc te medialne przepychanki....
Tez kiedyś pisałem. Jeśli Ziętek i Kwiecień pożyczają kasę, wiedząc że sytuacja jest bardzo trudna to dowodzi o dwóch rzeczach. Bardzo im zależy na Wiśle i o tym że gdzieś z tyłu głowy liczą się z tym, że ostatecznie klub przejmą.
|