|
Piłkarzy z jednej strony można zrozumieć ale z drugiej to z ich strony może byc gra na wyciągniecie znacznie większej kasy niż do tej pory powinni dostać a dla nas ostateczny gwoźdź do trumny. Jeżeli dobrze rozumiem zasady na jakich rozwiązuje sie kontrakty.
|