Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Pikniczek
Socios Wisła Kraków
Od: 09.2018
Offline
#
10656
02.12.2018, 11:41
sandomingo
napisał(a):
Może by tak zamknąć ten temat tak na tydzień?
Najpewniej i tak nic się w sprawie nie wydarzy a przynajmniej będzie spokój.
Bo coraz więcej forumowiczów nie trzyma ciśnienia...
Popieram!!!!
Pikniczek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pikniczek
Znajdź inne posty napisane przez Pikniczek