|
Takie pytanie. Czy po tym jak Ci 3 panowie (lub 2 - są równe wersje) złożyli wnioski o płatność będziecie ich witać jako bohaterów i zbawicieli Wisły ?
Akurat dobrze że takie rzeczy wychodzą. Sprzedać najszybciej jak znajdzie się kupiec. Nawet jakimś cudem wejdzie ktoś z olbrzymią kasą od stycznia to tych panów już nie chcę widzieć przy Reymonta.
Ostatnio edytowane przez krakus76_ : 02.12.2018 o godz. 12:38.
|