Wyświetl pojedynczy post
krakus76_
Banita
 
Od: 09.2018
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10650
Stary 02.12.2018, 10:42
Takie pytanie. Czy po tym jak Ci 3 panowie (lub 2 - są równe wersje) złożyli wnioski o płatność będziecie ich witać jako bohaterów i zbawicieli Wisły ?

Akurat dobrze że takie rzeczy wychodzą. Sprzedać najszybciej jak znajdzie się kupiec. Nawet jakimś cudem wejdzie ktoś z olbrzymią kasą od stycznia to tych panów już nie chcę widzieć przy Reymonta.
Ostatnio edytowane przez krakus76_ : 02.12.2018 o godz. 12:38.
Odpowiedz cytując