wolfy napisał(a):

Długów było więcej, bo doszły ugody z Mandziarą, UFA i zawodnikami. Do tego konieczność spłacania Tele Foniki.
Po co TS brał klub od Meresińskiego? Pytasz na serio czy jaja sobie robisz?
|
Podbijamy pytanie bo sam nie wierze w to co przeczytałem.
Wg Migi Wojtkowski, Imaz, Kort złożyli wezwania do zapłaty i zostali spłaceni, więc ludzie w klubie walczą i mają jeszcze "zaskurniaki".