|
Senior Member
Offline
|
|
Barti napisał(a): 
Ludzie...jak Wy możecie być tacy podli, żeby twierdzić, że w kryzys wpędziły nas rządy TS....jakim prawem jedziecie po Sarapacie, że powiększa dług dajcie sprawozdania finansowe, albo liczcie się z konsekwencjami prawnymi...jeżeli wyjdzie oficjalnie, że ludzie z TS robili przewały będę pierwszym krzyczącym, żeby ich uj...ć!
|
Ty tak poważnie?
|
|