Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
gambit88
Member
Od: 08.2011
Offline
#
84166
01.12.2018, 18:54
jeżeli w przypadku tych paru "najcenniejszych " ureguluje się pensje to za darmo nie będą mogli odejść
gambit88
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gambit88
Znajdź inne posty napisane przez gambit88