|
Bardzo mi przykro.
Boguś w I połowie najlepszy!
Edit: Teksty o tym, że Boguski nie ma na żyletki to sobie darujcie. Ciekawe kto z was pracowałby ponad kwartał za darmo.
Ostatnio edytowane przez czaro : 01.12.2018 o godz. 18:51.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|