gambit88 napisał(a):

|
Ja uważam, że wysprzedanie pierwszej jedenastki to byłaby fantastyczna wiadomość. Zredukowałoby to w jakimś stopniu nasze długi i dało bardzo potrzebny czas. Spadek do I ligi wynikający ze słabych wyników sportowych w naszej sytuacji to optymistyczny wariant
|
jakie wyprzedanie ( nie "wysprzedanie" )


kto będzie płacił za zawodników którzy mogą odejść za darmo?