Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84165
Stary 01.12.2018, 18:37
gambit88 napisał(a):Wyświetl post
Ja uważam, że wysprzedanie pierwszej jedenastki to byłaby fantastyczna wiadomość. Zredukowałoby to w jakimś stopniu nasze długi i dało bardzo potrzebny czas. Spadek do I ligi wynikający ze słabych wyników sportowych w naszej sytuacji to optymistyczny wariant
jakie wyprzedanie ( nie "wysprzedanie" ) kto będzie płacił za zawodników którzy mogą odejść za darmo?
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując