Wyświetl pojedynczy post
gambit88
Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84163
Stary 01.12.2018, 18:31
Ja uważam, że wysprzedanie pierwszej jedenastki to byłaby fantastyczna wiadomość. Zredukowałoby to w jakimś stopniu nasze długi i dało bardzo potrzebny czas. Spadek do I ligi wynikający ze słabych wyników sportowych w naszej sytuacji to optymistyczny wariant
Odpowiedz cytując