Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84160
Stary 01.12.2018, 16:59
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Zdziwiłbym się gdyby było inaczej. Pytanie czy coś za nich dostaniemy czy odejdą za darmo. Niestety bardziej prawdopodobna jest druga opcja.
Przecież każdy piłkarz może wystąpić o rozwiązanie umowy z winy klubu i sobie odejść "na już"
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując