wolfy napisał(a):

|
Zdziwiłbym się gdyby było inaczej. Pytanie czy coś za nich dostaniemy czy odejdą za darmo. Niestety bardziej prawdopodobna jest druga opcja.
|
Przecież każdy piłkarz może wystąpić o rozwiązanie umowy z winy klubu i sobie odejść "na już"