Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84159
Stary 01.12.2018, 15:08
Wiadomo, że nic się nie dostanie(rozwiązanie kontraktu) lub będzie to symboliczna kwota(większe środki dla piłkarza za podpisanie kontraktu w ramach rekompensaty za brak pensji), typu 10 tys. zł. Nie zdziwiłbym się, gdyby po dzisiejszym meczu zaczęły wpływać wnioski o rozwiązanie kontraktów. W końcu mamy już grudzień i można zaklepać sobie nowy klub. Może zresztą jest to już dogadane(tzn. z ostatnim meczem w tym roku). Żeby zostali i pomogli do tej przerwy zimowej, a potem my już sobie jakoś poradzimy(granie juniorami czy zatrudnienie 3 ligowych Słowaków/innego szrotu).
Odpowiedz cytując