|
Nie mam zamiaru spierać się tutaj i bilansować tego co zrobił Cupiał...mam tylko nadzieję, że nie spełni się scenariusz z wiersza Brzechwy :
A kapusta rzecze smutnie:
Moi drodzy, po co kłótnie,
Po co wasze swary głupie,
Wnet i tak zginiemy w zupie!
P.S.
Cieszcie się pejsaci...tylko pamiętajcie, że ten się śmieje, kto się śmieje ostatni...
"Gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka
Gdyby się nie przewrócił, byłaby rzecz wielka
Gdyby to najczęstsze słowo polskie
Gdyby mama miała ...., to by była ojcem"
|