|
Cupiał zrobił co mógł, łatwo bałwanom pisać, że powinien być persona non grata... takie myślenie jest zero jedynkowe na poziomie pięciolatla bez uwzględnienia wszelkich okoliczności, które towarzyszyły u schyłku jego kariery w Wiśle.
Bez wątpienia osoby takie zasługują na naplucie w twarz, niewdzięczne, bezmyślne, ale to norma tutaj.
Pisałem to 15 lat temu, napisze i teraz: weź jeden z drugim pomórz klubowi, kup chociaż KARNET, wydaj kilkadziesiąt złotych na pół roku, ZAINWESTUJ choć częśc majątku, a potem pierd... takie bzdury.
Chcesz kogoś obwiniać za taki stan rzeczy, najpierw spójrz na siebie co zrobiłeś dla Wisły prócz pierd bezmyślnego na forum.
Poza tym wole 15 lat chwały i sukcesów niż 50 marazmu.
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 01.12.2018 o godz. 14:19.
|