Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10623
Stary 01.12.2018, 14:16
Cupiał zrobił co mógł, łatwo bałwanom pisać, że powinien być persona non grata... takie myślenie jest zero jedynkowe na poziomie pięciolatla bez uwzględnienia wszelkich okoliczności, które towarzyszyły u schyłku jego kariery w Wiśle.

Bez wątpienia osoby takie zasługują na naplucie w twarz, niewdzięczne, bezmyślne, ale to norma tutaj.

Pisałem to 15 lat temu, napisze i teraz: weź jeden z drugim pomórz klubowi, kup chociaż KARNET, wydaj kilkadziesiąt złotych na pół roku, ZAINWESTUJ choć częśc majątku, a potem pierd... takie bzdury.

Chcesz kogoś obwiniać za taki stan rzeczy, najpierw spójrz na siebie co zrobiłeś dla Wisły prócz pierd bezmyślnego na forum.

Poza tym wole 15 lat chwały i sukcesów niż 50 marazmu.
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 01.12.2018 o godz. 14:19.

Odpowiedz cytując