Mar85
Chwilo trwaj. 7 MP. I gdzie teraz jesteśmy ? I nie mów że BC to jest ideał. Końcówka jego działalności zniweczyła jego zasługi. Zostawił klub z długami. W zasadzie doprowadził do całkowitej katastrofy sprzedając klub Jakubowi M. I Ty mu bijesz pokłony ? Za takie coś to Pan BC powinien być uznany za persona non grata na Wiśle. Zrobił wszystko w tamtym momencie żeby zaszkodzić Wiśle. A mógł z klasą się pożegnać. Nie zrobił tego.
TS w tamtym momencie widząc co się dzieje że klub jest nad krawędzią to porwał się trochę z motyką na słońce. Porwał się tak jak teraz Wy chcecie żeby tego trupa (SA) za wszelką cenę reanimować. Bez inwestora z zewnątrz będzie coraz gorzej i klub będzie się staczał jeszcze bardziej (sam z długów nie wyjdzie i nie zaklinajcie rzeczywistości proszę). Jeśli SA będzie trwało jakimś cudem to pójdziemy drogą Ruchu. Gdzie oni teraz są ? W II lidzie bez szansy na awans z opcją spadku.
Zakładając że SA będzie trwała a klub będzie spadał i wylądujemy w II czy w III to warto funkcjonować w takiej beznadziei z milionami długu bez żadnej szansy na poprawę ?
No chyba że satysfakcjonuje Was funkcjonowanie SA na poziomie II cy III ligi (zawsze to lepsze niż IV). Ale czy to nie będzie również upadek klubu ?
W innym temacie. Porównanie sytuacji Wisły do Polonie W (klub dzielnicowy). Więcej obiektywizmu. Gdyby zamiast Polonii była to Legia to taki przykład można byłoby przytaczać. A tak to proszę ...
Ps. I nie jest to nawoływanie do wycofania klubu z rozgrywek

Takie spojrzenie z drugiej strony dla tych optymistów co zakładają że z tego wyjdziemy a zarzucając jednocześnie że w IV lidze klub sobie nie poradzi.