Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
rokfor
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2004
Offline
#
10620
01.12.2018, 13:56
Z tym casusem Polonii to bym nie przesadzał. Może gdyby parchy upadły to by był casus Polonii. Czy uważacie, że gdyby zamiast Polonii upadła Legia, czarne koszule nagle stały by się najpopularniejsze w Warszawie?
rokfor
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rokfor
Znajdź inne posty napisane przez rokfor