_al3x napisał(a):

|
Po co TS brało Wisłę jak nie umieją zarządzać.
|
Naprawdę zadałeś to pytanie?
Nie wierzę.
Ludzie, nikt nie neguje dokonań Cupiała i tego, że dał kibicom wiele radości, nikt nawet nie próbuje podejmować rozmowy na temat tego, że mógł swoje pieniądze przeznaczać na Wisłę lepiej (bo to nie ta dyskusja), ale wskazuje tylko, że zostawił Wisłę w bardzo trudnej sytuacji (choć mógł w dużo gorszej), w której jedynymi chętnymi na przejęcie Wisły byli: TS i rowerzysta. Cupiał najpierw oddał Wisłę rowerzyście, a gdy wyszło na jaw, że daleko byśmy z nim nie zajechali, oddał ją TS-owi.
Edit: przepraszam, sprzedał.