Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10614
Stary 01.12.2018, 13:34
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Wydaje mi się, że największym błędem TSu było uwierzenie, że deal z Bargielem jest klepinięty. Trochę popuścili pasa i teraz się to odbija czkawką. Mniejszym błędem, ale też błędem było zatrudnienie Carillo. Pieniądze jak na nasze warunki absurdalne. Ale to pewnie był wynik pierwszego błędu.
skad informacja o tym ze ktos uwierzyl w to ze deal z Bragielem jest klepniety, i na jakiej podstawie uwierzyl?
Bo ktoś z kimś rozmawiał ?

jesli ktos uwaza (nie bede wymianil nickow forumowiczow bo kazdy wie co pisał np. rok temu...) ze to nie z winy MS i spółki klub upada, to rozumiem ze zostawiamy ich przy władzy?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując