mr_kwolf napisał(a):

|
Wydaje mi się, że największym błędem TSu było uwierzenie, że deal z Bargielem jest klepinięty. Trochę popuścili pasa i teraz się to odbija czkawką. Mniejszym błędem, ale też błędem było zatrudnienie Carillo. Pieniądze jak na nasze warunki absurdalne. Ale to pewnie był wynik pierwszego błędu.
|
skad informacja o tym ze ktos uwierzyl w to ze deal z Bragielem jest klepniety, i na jakiej podstawie uwierzyl?
Bo ktoś z kimś rozmawiał ?
jesli ktos uwaza (nie bede wymianil nickow forumowiczow bo kazdy wie co pisał np. rok temu...) ze to nie z winy MS i spółki klub upada, to rozumiem ze zostawiamy ich przy władzy?