Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10609
Stary 01.12.2018, 12:59
graficiarz napisał(a):Wyświetl post
A dla czego wzrosło. Bo nagle władze miasto upomniały się o kasę. Do tego program w uwadze który obciążył Wisłę. Pomijając czy misiek miał jakiś wpływ czy nie. W każdym klubie są powiązania. Myślicie że w Lechu czy Legi jest inaczej?
a miasto upomnialo sie o kase ot tak, z dupy czy moze z jakiego powodu? (podpowiem - mieli powód, tak samo zachowala by sie kazda jednostka majaca dluznika)
program w uwadze nie powiedzial niczego nowego dla ludzi obezanych w temacie. najprosciej jednak jest zwalić na ten materiał....
ale skoro na to zwracasz uwage to znaczy ze do ukazania sie materialu wszystko szło fajnie i w dobrym kierunku ? (np. strona internetowa --> błacha sprawa...)

wiec tak, w Legii czy w Lechu jest inaczej. (powiązania między "firmami " są, niemniej jednak te firmy tam wykonują usługi za ktore biora kase, a to jest ogromna różnica
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując