graficiarz napisał(a):

|
A dla czego wzrosło. Bo nagle władze miasto upomniały się o kasę.Do tego program w uwadze który obciążył Wisłę. Pomijając czy misiek miał jakiś wpływ czy nie. W każdym klubie są powiązania. Myślicie że w Lechu czy Legi jest inaczej?
|
No nie do końca. To zarząd olewał sprawę i potem było wielkie zaskoczenie