Wyświetl pojedynczy post
JudasPriest
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 04.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10608
Stary 01.12.2018, 12:53
graficiarz napisał(a):Wyświetl post
A dla czego wzrosło. Bo nagle władze miasto upomniały się o kasę.Do tego program w uwadze który obciążył Wisłę. Pomijając czy misiek miał jakiś wpływ czy nie. W każdym klubie są powiązania. Myślicie że w Lechu czy Legi jest inaczej?
No nie do końca. To zarząd olewał sprawę i potem było wielkie zaskoczenie
Odpowiedz cytując