Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
graficiarz
Member
Od: 05.2004
Skąd: Gmina Zabierzów
Offline
#
10607
01.12.2018, 12:50
A dla czego wzrosło. Bo nagle władze miasto upomniały się o kasę. Do tego program w uwadze który obciążył Wisłę. Pomijając czy misiek miał jakiś wpływ czy nie. W każdym klubie są powiązania. Myślicie że w Lechu czy Legi jest inaczej?
ZABIERZÓW WIERNY WIŚLE
graficiarz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do graficiarz
Znajdź inne posty napisane przez graficiarz