Wyświetl pojedynczy post
graficiarz
Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Gmina Zabierzów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10607
Stary 01.12.2018, 12:50
A dla czego wzrosło. Bo nagle władze miasto upomniały się o kasę. Do tego program w uwadze który obciążył Wisłę. Pomijając czy misiek miał jakiś wpływ czy nie. W każdym klubie są powiązania. Myślicie że w Lechu czy Legi jest inaczej?
ZABIERZÓW WIERNY WIŚLE
Odpowiedz cytując