|
Tak też coś kojarzę. Sytuacja Wisły jest w przypadku resetu nieporównanie gorsza. Casus Polonii Warszawa. I zgadzam się z tym, że w przypadku resetu problemem będzie brak resetu w zarządzie.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|