|
Świetnym pomysłem było przyjęcie do stowarzyszenia Pana Ludwika Miętty-Mikołajewicza. Brawo za pomysł.
Mam nadzieję, że przekaże wieść o tym stowarzyszeniu potencjalnym nabywcom klubu, myślę tu o Ziętku i Kwietniu.
Stowarzyszenie mocno się rozkręca, możliwości rosną. Liczba członków już przekroczyła to co szacunkowo zakładali pomysłodawcy całego przedsięwzięcia.
|