Wyświetl pojedynczy post
krakus76_
Banita
 
Od: 09.2018
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10601
Stary 01.12.2018, 09:38
No_look_Pass napisał(a):Wyświetl post
4 liga to będzie sportowa śmierć. Łodzi widocznie nie znacie i nie wiedzie, że tam jest większa mobilizacja kibicowska niż u nas. Głównie dlatego, że nie ma zbytnio co tam robić. W Krakowie na każdym kroku znajdziesz coś, co pozwoli wypełnić tę pustkę.
Tu akurat masz 100% racji.
Odpowiedz cytując