No_look_Pass napisał(a):

|
4 liga to będzie sportowa śmierć. Łodzi widocznie nie znacie i nie wiedzie, że tam jest większa mobilizacja kibicowska niż u nas. Głównie dlatego, że nie ma zbytnio co tam robić. W Krakowie na każdym kroku znajdziesz coś, co pozwoli wypełnić tę pustkę.
|
Tu akurat masz 100% racji.