|
Jak długo o naszym klubie bedzie sie mowilo ze (współ)rządza w nim szemrani ludzie z niejasnymi powiązaniami i ukladami to o jakimkolwiek powaznym inwestorze lepiej zapomnijmy. Nikt rozsadny nie zaangażuje się w taki interes musząc liczyc sie z tym ze w kazdej chwili jakies pajace zrobia bojkot bo im nie da sie handlowac pamiatkami, cateringu czy czynszu po promocyjnej cenie tu czy tam.
|