|
Dla niektórych pisanie o 4 lidze zalatuje nieco 2 stroną Błoń i to nawet w przypadku statusu "Senior Member". Oczywiście jest to najlepsze wyjście i zyskać statut Amico-Lecha lub Groclinu-Polonii. O ile jest to możliwe trzeba próbować sił, jeżeli nie o Ekstraklasę to chociaż o I ligę. Jak pamiętamy z historii Wisła nigdy nie grała niżej niż I liga. W przeciwnym razie Sarapata razem z TS "zapisze się złotymi zgłoskami" w najnowszej historii Wisły. Mam jednak wielką nadzieję, że bardziej majętni kibice przy wsparciu reszty sympatyków oraz kibiców nie pozwolą Wiśle stoczyć się w niebyt historii. O zaufaniu do obecnego zarządu pisać nie zamierzam, bo jasnym jest, że wśród obecnych jest ono zerowe.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
|