szprotson napisał(a):

no to moze ktoś coś poleci?
w miare nowego co mozna ogladac od pierwszego odcinka i sie wkręcić.
tylko nie chce ozarkó czy stranger things Nie mam czasu. coś lekkiego luźnego z fabuła najlepiej. tylko na wspólnej czy jest jakis ratunek?
|
Może, The end of the fucking world?