Skawa Wadowice napisał(a):

Ale niektórzy ludzie mają kiszke w głowie, że chcą zacząć od IV ligi.
Jesteśmy 3 siłą ekstraklasy jeśli chodzi o frekwencję. Ekstraklasie zależy na takich jak my żeby ekstraklasa nie straciła na oglądalności.
Osobiście uważam, że nie trzeba dużej kasy dla Wisły na ratowanie klubu. Wystarczy spłacać miesięczne wydatki plus niewielki wkład na spłacanie długu. Przedstawić dobry plan naprawczy na spłate długu i pozwolą nam grać. Jeśli trzeba zejść z kosztów to sprzedać kilku graczy i grać goścmi z 2 ligi. Byle na utrzymanie. I tak wegetować.
O ile ktoś się znajdzie, żeby nas kupić Na szczęscie nie musi to być Szejk czy Chińczyk.
|
Ale kto chce czwartej ligi? Konkrety.
Aktualnie mamy jakieś 80% szans że tam w przyszłym sezonie wylądujemy i to czy ktoś tego chce czy nie niczego nie zmieni. To może lepiej realnie spojrzeć na rzeczywistość i przygotować plan awaryjny?