Wyświetl pojedynczy post
krakus76_
Banita
 
Od: 09.2018
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10564
Stary 30.11.2018, 17:32
czaro napisał(a):Wyświetl post
Ale może wrócimy do tematu Wisły?

No i pisałeś, że cię krew zalała, że ktoś walczy o życie tego trupa i że kończysz dyskusje. Bardzo jesteś niesłowny...
W temacie niesłowności. Może inaczej to ująłbym. Zależy mi na Wiśle. Nie tylko tej rozumianej jako zespół w ekstraklasie. Dla dużej części osób Wisła zaczyna się i kończy na piłkarzach i dniach w których są mecze. Siła wyższa. Nie podołałem.

Zalała ale przetarłem oczy.
Ostatnio edytowane przez krakus76_ : 30.11.2018 o godz. 17:34.
Odpowiedz cytując