czaro napisał(a):

Ale może wrócimy do tematu Wisły?
No i pisałeś, że cię krew zalała, że ktoś walczy o życie tego trupa i że kończysz dyskusje. Bardzo jesteś niesłowny...
|
W temacie niesłowności. Może inaczej to ująłbym. Zależy mi na Wiśle. Nie tylko tej rozumianej jako zespół w ekstraklasie. Dla dużej części osób Wisła zaczyna się i kończy na piłkarzach i dniach w których są mecze. Siła wyższa. Nie podołałem.
Zalała ale przetarłem oczy.