Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
jarecki
Senior Member
Od: 02.2004
Skąd: czyzyny-to nie nh
Offline
#
10562
30.11.2018, 17:15
twoim zdaniem splacanie długu to wegetacja a tułanie sie po 4 lidze to rozwój ? ameba
żadne zwycięstwo, nie przychodzi bez ceny
jarecki
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jarecki
Znajdź inne posty napisane przez jarecki