Wyświetl pojedynczy post
krakus76_
Banita
 
Od: 09.2018
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10553
Stary 30.11.2018, 15:47
Skawa Wadowice napisał(a):Wyświetl post
Ale niektórzy ludzie mają kiszke w głowie, że chcą zacząć od IV ligi.
Jesteśmy 3 siłą ekstraklasy jeśli chodzi o frekwencję. Ekstraklasie zależy na takich jak my żeby ekstraklasa nie straciła na oglądalności.
Osobiście uważam, że nie trzeba dużej kasy dla Wisły na ratowanie klubu. Wystarczy spłacać miesięczne wydatki plus niewielki wkład na spłacanie długu. Przedstawić dobry plan naprawczy na spłate długu i pozwolą nam grać. Jeśli trzeba zejść z kosztów to sprzedać kilku graczy i grać goścmi z 2 ligi. Byle na utrzymanie. I tak wegetować.
No to już nowego Prezesa SA poznaliśmy A podobno takiego odważnego (niespełna rozumu) nie ma.

Nasz nowy Prezes postawił sobie nawet długookresowy cel. "Wegetacja"
No chyba że masz na myśli inaczej "fazę wzrostu" to zwracam honor.
Odpowiedz cytując