Temat
:
Wiślackie piwo
Wyświetl pojedynczy post
Pikniczek
Socios Wisła Kraków
Od: 09.2018
Offline
#
2
30.11.2018, 14:53
Pablito
napisał(a):
Lepiej sprzedać 1000 butelek z dobra marżą niż 5000 z kiepską.
Z tym akurat się nie do końca zgodzę, trzeba by przeliczyć
Pikniczek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pikniczek
Znajdź inne posty napisane przez Pikniczek