|
Ale co planujesz zrobić iamironman oprócz stwierdzenia że IV L Ci się nie podoba i utyskiwania że Wisła straci na wiarygodności? No straci, to oczywiste. Czy ktoś tutaj chce żeby dobrowolnie pójść do IV L? No chyba nie... chodzi o to że Wisła funkcjonuje w normalnym, rzeczywistym świecie, nie w FM, gdzie długi trzeba spłacać a jak się nie ma pieniędzy i żadnych perspektyw na to, że pieniądze się w niedługim czasie pojawią to się ogłasza upadłość. I niczyje płacze i zasłanianie się historią nie pomogą. Jeżeli tak bardzo Ci zależy na tym żeby Wisła nie spadła to proponuję coś w tym kierunku zrobić. Jesteś w Socios? masz bilety na następne mecze? Zrobiłeś darowiznę w aktualnie prowadzonej akcji? Rozmawiałeś za jakimś majętnym człowiekiem o tym żeby pomógł klubowi albo z wierzycielem żeby umorzył albo odłożył spłatę długu o 5 lat? Jeżeli nie to nie pisz proszę że nie możemy upaść. Bo od tego pieniędzy w kasie nie przybędzie.
|