MB1906 napisał(a):

|
Juz pisalem, z ta IV liga jest niepotrzebna klutnia. Oczywiscie nikt nie chce ale czy bedzie, od chcenia nie zalezy. Trzeba brac pod uwage ten scenariusz.
|
Problem w tym że jednak są osoby które przedstawiają ten scenariusz jako " wybawiające oczyszczenie z szansa na budowanie klubu od podstaw'.