Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10548
Stary 30.11.2018, 14:32
MB1906 napisał(a):Wyświetl post
Juz pisalem, z ta IV liga jest niepotrzebna klutnia. Oczywiscie nikt nie chce ale czy bedzie, od chcenia nie zalezy. Trzeba brac pod uwage ten scenariusz.
Problem w tym że jednak są osoby które przedstawiają ten scenariusz jako " wybawiające oczyszczenie z szansa na budowanie klubu od podstaw'.
Odpowiedz cytując