Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
krakus76_
Banita
Od: 09.2018
Skąd: NH
Offline
#
10540
30.11.2018, 13:44
Karherop
Pytanie za 100 punków. Jeśli nie dostaniemy licencji na ekstraklasę to czy podobna sytuacja nas nie spotkanie przypadkiem w I lidze ?
Wie może ktoś jakie są warunki licencyjne w przypadku I ligi ?
krakus76_
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez krakus76_