Wyświetl pojedynczy post
krakus76_
Banita
 
Od: 09.2018
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10540
Stary 30.11.2018, 13:44
Karherop
Pytanie za 100 punków. Jeśli nie dostaniemy licencji na ekstraklasę to czy podobna sytuacja nas nie spotkanie przypadkiem w I lidze ?

Wie może ktoś jakie są warunki licencyjne w przypadku I ligi ?
Odpowiedz cytując