Wyświetl pojedynczy post
Booze1988
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10539
Stary 30.11.2018, 13:35
iamironman napisał(a):Wyświetl post
Wisła ma bardzo dużo fanów spoza Krakowa. Pytanie, jak sobie wyobrażacie ich przyjazd na 4 ligę? .... bardzo wątpliwe jest ich pojawienie się na stadionie, zwłaszcza np. po tym jak ich lokalna drużyna sprawi Wiśle bęcki.
Przyjazd na mecz Wisły wiąże się z ogromnymi korkami, gigantyczną ilością straconego czasu itp. Póki Wisła gra z najlepszymi - warto. A jak zacznie grać o mistrzostwo podwórka?
Hmm - druga myśl. Na pewno sporo osób/kibiców pogrywa w piłkę na amatorskim poziomie. Ale będą jaja ogrywać Wielką Wisłę, albo grać klasę wyżej.
Zgroza, po prostu zgroza
Lechia jeździła po wioskach i jakoś sobie z tym radziła.
Odpowiedz cytując